
Paraveterinair Petra Staal
Ik ben Petra Staal en inmiddels al weer 26 jaar in dit vak. Na lange tijd in Den Haag gewerkt te hebben was het tijd om verder te
gaan kijken en ben ik begonnen als freelancer paraveterinair, iets wat toen nog niet bestond.
Nadat een tijd een vaste baan en freelance werk gecombineerd te hebben was het tijd om een wens te laten uitkomen en een eigen dierenkliniek te starten. De afgelopen jaren heb ik dat met veel plezier gedaan.
Begin dit jaar ben ik weer begonnen met freelance te werken op verschillende praktijken, de afwisseling en het contact met collega’s is iets wat ik erg fijn vindt. Daarnaast begeleid ik paraveterinairen die als zelfstandig freelancer gaan werken.
In mijn vrije tijd loop ik graag hard, en ben ik graag in de tuin bezig. Thuis heb ik als huisdieren een adoptie hond uit Spanje Roy, een adoptie kat Wouter en de lieveling van mijn dochter de cavia Speedy.